Daj znać, że jest u Ciebie bezpieczniePrzez
Michał Koprowiecki
25 Maj 20

Daj znać, że jest u Ciebie bezpiecznie

bezpieczeństwo w firmie

Od wielu tygodni cały świat walczy z ogromną ilością zakażeń Koronawirusem. Ilość zarażonych osób przeszła wszelkie wyobrażenia specjalistów. Z mediów oraz materiałów informacyjnych dowiadujemy się w jaki sposób można się zarazić, ale również w jaki sposób możemy ustrzec się przed tą chorobą. Główny nacisk kładziony jest na higienę osobistą. Częste mycie i dezynfekcja rąk, nie dotykanie okolic ust i nosa, używanie maseczek higienicznych oraz przyłbic ochronnych może zapewnić nam pełne bezpieczeństwo.

Bardzo duża odpowiedzialność spoczywa na właścicielach sklepów, aptek oraz lokali usługowych. To właśnie w tych miejscach spotyka się największa ilość obcych dla siebie osób. Poza szpitalami są to miejsca gdzie najłatwiej jest się zarazić lub spotkań osoby zakażone. Dlatego ich właściciele powinni zadbać o jak najlepsze poinformowanie każdego klienta o tym w jaki sposób powinien się zachowywać oraz jakie czynności przed wejściem do sklepu powinien wykonać. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz innym . 

Doskonałym rozwiązaniem, które ułatwi funkcjonowanie obsługi sklepu oraz w łatwy sposób poinformuje klientów, w jaki sposób mają się zachować będą naklejki informacyjne.

Naklejki informacyjne – główne zalety:

  •         Można je nakleić na witrynie oraz w kilku miejscach w sklepie
  •         Można je w każdej chwili ściągnąć
  •         Dają możliwość umieszczenia na nich pełnej informacji dotyczącej odpowiedzialnego i bezpiecznego zachowywania się podczas wizyty w sklepie
  •         Dzięki nim ograniczamy kontakt pomiędzy obsługą a klientem
  •         Są odporne na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu nie będą ich niszczyć środki czystości podczas dezynfekcji pomieszczenia
  •         Są łatwe w użyciu
  •         Rozmiar, kształt oraz treść można wybrać i dopasować do indywidualnych potrzeb

Naklejki z instrukcją w jaki sposób bezpiecznie zachowywać się w sklepie, aby nie doprowadzić do zarażenia siebie lub innych to tylko jeden z pomysłów. Innym sposobem ich wykorzystania są naklejki podłogowe (https://www.drukomat.pl/folie-podlogowe). Dzięki nim w łatwy sposób możemy wyznaczyć bezpieczną strefę przy kasie lub ladzie. Doskonale sprawdzą się również jako przypomnienie klientom o bezpiecznej odległości, którą muszą zachować między sobą.

Naklejki związane z koronawirusem to obecnie must have każdego sklepu, apteki lub lokalu usługowego. Dzięki nim możemy w łatwy sposób poinformować klientów gdzie znajduje się płyn do dezynfekcji, jednorazowe rękawiczki lub w jaki sposób powinni zachowywać się, aby zapobiec zakażeniu wirusem. Ich koszt jest niewielki, a umieszczenie wyjątkowo łatwe.