Jak wyprodukować wizytówkę bez wychodzenia z domuPrzez
Michał Koprowiecki
03 Grudzień 20

Jak wyprodukować wizytówkę bez wychodzenia z domu

Niepodważanie czas wizytówek nie skończył się jeszcze. Wiele firm przenosząc swoją działalność do Internetu przez chwilę zrezygnowało z klasycznych nośników informacji jakimi są na przykład wizytówki. Jednak rzeczywistość szybko zweryfikowała te działania. Okazało się, że nic nie jest w stanie zastąpić klasycznych, papierowych wizytówek podczas nawiązywania relacji biznesowych. Ten mały kartonik ma w sobie moc, która jest nieoceniona podczas budowania marki, zdobywania nowych klientów oraz partnerów biznesowych.

W ostatnich latach popularne stało się samodzielne przygotowanie projektu wizytówek. Większość przedsiębiorców woli osobiście zadbać o świetnie przygotowane materiały promocyjne, które doskonale odzwierciedlają wizerunek marki oraz tego czym się zajmuje firma.

Jak przygotować doskonały projekt wizytówki

  •         Wybór najważniejszych treści. Wizytówka nie pozwala na umieszczenie dużej ilości tekstu, dlatego wybierzmy tylko te informacje, które będą niezbędne do skontaktowania się z nami oraz pomogą przypomnieć po dłuższym czasie czym się zajmujemy
  •         Ciekawe grafiki sprawią, że odbiorca zainteresuje się naszą wizytówką i zapamięta ją na przyszłość
  •         Wybór rodzaju wizytówki ma kluczowe znaczenie. Projekt wizytówki powinien odzwierciedlać to czym się zajmujemy
  •         Kolorystyka, która będzie współgrała z kolorami kojarzącymi się z naszą marką
  •         Logo firmy będzie doskonałym dopełnieniem wizytówki
  •         Warto skorzystać z możliwości jakie dają mockupy wizytówek

Czy są mockupy wizytówek

Mockupy wizytówek to nic innego jak makieta danego produktu z naniesionym projektem naszych treści. Są one istotną częścią pracy przy wykonywaniu identyfikacji wizualnej, która zobrazuje nam przyszły wygląd na przykład wizytówek. Głównym celem tworzenia mockupów jest odpowiednie dopasowanie grafik oraz innych elementów, tak aby wychwycić błędy jeszcze przed zleceniem samej produkcji.

Doskonałym rozwiązaniem będzie również współpraca z drukarnią internetową. Wizytówki online to nie tylko wygoda podczas zamawiania i projektowania, ale również oszczędność czasu oraz pieniędzy. Całość projektu możemy zrealizować w online, jednak nic nie zastąpi osobistego kontaktu z odbiorcą i wręczenia naszej doskonale przygotowanej wizytówki osobiście.

Wizytówki od dawna nie są już zwykłym kawałkiem białej karteczki z danymi kontaktowymi. Tworzenie wizytówek stało się wyzwaniem dla naszej kreatywności. Dzięki dobremu projektowi możemy zyskać nowych klientów oraz fanów naszej twórczości.