Kalendarze książkowe – elegancki i pożyteczny gadżet dla klientaPrzez
Michał Koprowiecki
22 Styczeń 20

Kalendarze książkowe – elegancki i pożyteczny gadżet dla klienta

Nowe technologie w obecnych czasach przejmują za nas wiele obowiązków. Ilość aplikacji oraz urządzeń pomagających w planowaniu i przypominaniu o ważnych datach lub w organizacji pracy jest ogromna. Niestety nie są one w 100% niezawodne. Każdemu z nas przydarzyła się awaria telefonu lub komputera. Musimy mieć świadomość, że są to tylko urządzenia, których żywotność jest ograniczona.

Kalendarze książkowe nigdy się nie zestarzeją

Dlatego osoby, dla których planowanie to podstawa powinny zdać się na tradycyjne metody jakimi są kalendarze książkowe. W przeciwieństwie do swoich cyfrowych odpowiedników dają one 100% niezawodności.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób będących ciągle w ruchu. Zapracowanych, które często przebywają poza biurem lub domem oraz mają bardzo dużo obowiązków do zaplanowania.

Druk kalendarzy (https://www.drukomat.pl/produkty/kalendarze-2020) daje możliwość pełnego spersonalizowania kalendarzy pod nasze potrzeby. Układ stron, rodzaj okładki, rodzaj papieru, wielkość – wszystkie te cechy kalendarza książkowego możemy dopasować do własnych potrzeb.

Personalizowane kalendarze

Kalendarze możemy wzbogacić o dodatki, które znacznie ułatwiają codzienną organizację pracy. Możliwości jest bardzo dużo, między innymi mapy Polski i Europy, miejsce na ważne telefony i adresy mailowe, strony przeznaczone tylko do planowania celów oraz ustalania ich ważności, możemy również dodać tasiemkę oraz zakładki, dzięki którym nie umknie nam żadna ważna data lub informacja.

Możemy również zdecydować się na druk kalendarzy w większym nakładzie z dodatkowym umieszczeniem logo naszej firmy na okładce oraz na wewnętrznych stronach. Tego typu upominki, które będą charakteryzowały się elegancją, solidnym wykonaniem i trwałością pomogą w tworzeniu profesjonalnego wizerunku firmy. Dodatkowo będą przypominały klientowi o naszej firmie każdego dnia podczas wpisywania kolejnych ważnych dat. Kalendarze możemy wręczyć naszym pracownikom z okazji Świąt Bożego Narodzenia jako upominek, lub przesłać do klientów jednocześnie przypominając o naszych produktach i usługach.

Efektywność w pracy można osiągać na różne sposoby. Podstawą jest jednak przygotowanie dobrego planu pracy oraz bieżące kontrolowanie działań swoich i firmy. Kalendarze książkowe pozwolą na zebranie wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu. Dzięki temu codzienna praca będzie wyjątkowo skuteczna i sprawi, że nawet najbardziej niezorganizowane osoby poradzą sobie w gąszczu ważnych spraw i dat.