Kalendarze książkowe – niezbędny przedmiot dla zapracowanychPrzez
Michał Koprowiecki
30 Grudzień 19

Kalendarze książkowe – niezbędny przedmiot dla zapracowanych

druk kalendarzy książkowych

W obecnych, bardzo pracowitych i zabieganych czasach brak kalendarza może skończyć się niedopilnowaniem wielu spraw. Dzięki kalendarzowi jesteśmy w stanie zaplanować wiele działań, nawet na kilka miesięcy w przód. I nie chodzi tylko o sprawy zawodowe – wizyty u lekarzy, zajęcia dzieci, kończące się ubezpieczenia czy polisy lub ważne daty związane z naszymi bliskimi. Dzięki możliwości zapisania tych wszystkich informacji w kalendarzu możemy spokojnie skupić się tylko na danym dniu czy tygodniu nie zaprzątając sobie głowy wieloma informacjami.

Główne zadania kalendarzy książkowych to:

  • Zapisywanie ważnych dat
  • Zapisywanie godzin wizyt lekarskich, spotkań i wielu innych
  • Notowanie ważnych informacji w trakcie spotkania lub rozmowy telefonicznej
  • Przygotowywanie planu dnia

Z drugiej strony dla firm kalendarze książkowe świetnie sprawdzą się jako materiały reklamowe. Można je zaprojektować tak żeby nasze logo znalazło się na okładce oraz w środku kalendarza. Dzięki temu każdego dnia, podczas użytkowania, będzie on przypominał o naszej firmie. Dzięki temu, że są tak bardzo praktyczne doskonale sprawdzą się jako upominek dla klienta. Przez cały rok będą świetnym nośnikiem reklamy. Możliwości dopasowania kalendarza do naszych potrzeb są nieograniczone, dlatego wystarczy przygotować dobry projekt grafiki i tekstu, które chcemy umieścić w środku i na okładce.

Doskonałym dopełnieniem do takiego gadżetu będzie kalendarz na biurko. Mały i zgrabny, a jednocześnie bardzo pomocny. Idealny do szybkiego sprawdzenia daty. Do wyboru mamy:

  • Kalendarz piramidka – w kształcie piramidy, doskonały gadżet w każdym biurze. Nadrukowane, czytelne kalendarium pomoże w szybkim planowaniu działań. Dzięki możliwości nadrukowania dowolne grafiki będzie świetnym nośnikiem reklamy.
  • Kalendarze piramidka z klejonym kalendarium (miesięczne) – wybraną grafikę można nadrukować z przodu oraz z tyłu kalendarza, dzięki czemu będzie idealnie prezentował logo naszej firmy. Kalendarz na 3 miesiące ułatwi planowanie
  • Kalendarze piramidka spiralowane (tygodniowe) – idealnie sprawdzi się w planowaniu całego tygodnia. Miejsce na zapiski pozwoli na dokładne notowanie ważnych spraw do załatwienia. Dzięki możliwości wykonaniu druku na okładce oraz na podstawie idealnie dopasujemy go do naszych potrzeb

Duet składający się z kalendarza książkowego oraz z kalendarza na biurko sprawi, że nie zapomnimy o żadnej ważnej dacie, dokładnie zaplanujemy każde nasze działanie zawodowe oraz prywatne. Jednocześnie możemy wykorzystać te dwa przedmioty do reklamy naszej firmy.