Kiedy warto wybrać wizytówkę dwustronną?Przez
Michał Koprowiecki
04 Maj 21

Kiedy warto wybrać wizytówkę dwustronną?

ulotka dwustronna

Wizytówki są niezbędnym produktem nie tylko dla przedsiębiorcy, ale i pracownika mającego kontakt z potencjalnym klientem. Znajdują się na niej niezbędne dane, mające na celu ułatwienie kontaktu po odbytym spotkaniu. Obok ulotek, wizytówki stanowią swego rodzaju reklamę firmy, którą reprezentujesz, dlatego tak ważny jest sposób jej zaprojektowania. Co powinno się znaleźć na Twojej wizytówce? Kiedy wybrać wizytówkę jedno a kiedy dwustronną?

Projektowanie wizytówek

Projekt Twojej wizytówki jest szalenie istotny. Ma ona za zadanie przyciągnąć uwagę klienta i pokazać Twój profesjonalizm. Musi być zatem oryginalna, niepowtarzalna. Treści, jakie powinna zawierać to przede wszystkim Twoje dane kontaktowe – imię i nazwisko, nazwa firmy wraz z jej adresem, Twój numer telefonu i adres email. Dzięki tym informacjom, dajesz możliwość kontaktu w dowolny sposób. Warto zainwestować także w jakość wizytówek, czyli rodzaj papieru i druku. Dzięki takiej wizytówce bowiem, Ty i Twoja firma zyskacie na atrakcyjności.

Kiedy wybrać wizytówki dwustronne?

Jeśli chcesz na swojej wizytówce umieścić więcej informacji na temat firmy, czy też prowadzonych przez nią usług, wybierz formę dwustronną. W ten sposób zyskujesz więcej miejsca i możliwość łatwiejszego rozplanowania przestrzeni. Pamiętaj tylko, aby nie przesadzić z ilością tekstu. Jeśli będzie go za dużo, Twoja wizytówka będzie mało czytelna i straci na efektywności. Ostatnio bardzo popularne stało się umieszczanie na odwrocie wizytówki kodu QR, dzięki któremu bez trudu można wejść na stronę internetową danej firmy. Jest to świetny chwyt marketingowy, ponieważ większość osób skusi się na jego sprawdzenie. Wizytówki dwustronne idealnie sprawdzą się też w sytuacji, jeśli Twoja firma ma zasięg międzynarodowy. Z jednej strony treść w języku polskim a z drugiej w języku obcym, to świetne rozwiązanie dla tego typu przedsiębiorstw.

Gdzie wydrukować wizytówki?

Druk wizytówek możesz zlecić przez internet w praktycznie każdej drukarni a gotowy produkt dotrze pod wskazany adres firmą kurierską. Bez wychodzenia z domu, szybko i bezpiecznie. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas i pieniądze.