Koszulki polo z nadrukiemPrzez
Michał Koprowiecki
23 Luty 20

Koszulki polo z nadrukiem

koszulki polo z nadrukiem

Przygotowując pełną kampanię reklamową naszej firmy poza tradycyjnymi nośnikami reklamy należy również pomyśleć o ciekawszych formach, które spodobają się naszym klientom oraz partnerom biznesowym.

Takim pomysłem będzie przygotowanie koszulek reklamowych oraz branżowych. Rozpoczynając od organizacji naszej firmy tego typu koszulki powinni posiadać wszyscy nasi pracownicy. Dzięki nim klienci przebywając w naszym biurze lub sklepie będą doskonale wiedzieć, która z osób w pomieszczeniu jest z obsługi i w szybki sposób poprosić o pomoc, wyjaśnienie wątpliwości lub przedstawienie oferty.

Kolejnym etapem przygotowywania kampani reklamowej będzie realizacja koszulek z nadrukiem dla naszych klientów lub partnerów biznesowych. Koszulki możemy dołączać do pakietów reklamowych, zakupów lub wysyłać jako upominek przypominający o naszej firmie. Na pewno tego typu prezent zostanie doceniony, a przede wszystkim będzie często używany stając się naturalnym nośnikiem reklamy.

Jeżeli zależy nam, aby nasze koszulki świetnie i profesjonalnie prezentowały się warto wybrać koszulki polo. Koszulki polo z nadrukiem prezentują się zdecydowanie bardziej elegancko od zwykłych T-shirtów. Na pewno będą chętniej noszone od klasycznych koszulek. Dobre jakościowo koszulki polo będą się świetnie prezentować nie tylko przy sportowym stylu, ale również do casualowych stylizacji.

Nadruk na koszulkach polo może być wykonany:

  •         Klasycznym nadrukiem – w tym przypadku należy dodatkowo użyć specjalnego środka utrwalającego, który sprawi, że nadruk jest trwały. W związku z tym, że włókna bawełniane mają tendencję do mechacenia się wykonując nadruk na kolorowej koszulce w pierwszej kolejności powinna był nałożona biała farba.
  •         Haftem na koszulce – technika ta zapewnia wyjątkową trwałość oraz świetnie prezentującą się grafikę na koszulce. Haft sprawia, że koszulka od razu wygląda bardziej elegancko i profesjonalnie. Dodatkowo nie musimy się obawiać, że podczas kolejnego prania lub użytkowania nadruk się zniszczy lub uszkodzi.

Wybór kolorów koszulek polo jest bardzo duży. Możemy je dobrać idealnie do naszych potrzeb oraz w bardzo łatwy i szybki sposób spersonalizować. Koszulki polo z nadrukiem to również świetny pomysł na prezent dla naszych najbardziej wymagających klientów. Tego typu koszulka sprawi przyjemność oraz zostanie doceniona przez osoby ceniące sobie profesjonalizm oraz posiadające wysokie poczucie estetyki.