Na jakich opakowaniach można nanieść nadruk?Przez
Michał Koprowiecki
02 Czerwiec 21

Na jakich opakowaniach można nanieść nadruk?

Opakowania z nadrukiem

Eleganckim i prostym sposobem na pakowanie różnych rzeczy jest wkładanie ich do pudełek lub kartonów. Wykorzystujemy je w wielu, różnych sytuacjach życiowych. Na rynku dostaniemy sporo opakowań z nadrukiem w tysiące wzorów, z których każdy wybierze coś dla siebie. Jeżeli jednak chcemy aby nasze opakowanie zrobiło naprawdę dobre wrażenie na obdarowanym lub kliencie warto zadbać aby opakowanie kartonowe miało nadruk jedyny w swoim rodzaju. Tylko taki będzie odpowiadał osobistym preferencjom odbiorcy. Przeczytaj w jakich sytuacjach idealnie sprawdzą się opakowania z nadrukiem 

Opakowania kartonowe na prezenty urodzinowe

Przyjęło się, że kiedy chcemy kogoś obdarować upominkiem nie wręczamy go w oryginalnym opakowaniu od producenta, ale wkładamy do specjalnej torebki lub owijamy w papier ozdobny. Torebka lub papier to najprostsze i bardzo popularne rozwiązania. Jeżeli jednak chcemy podkreślić wagę okazji,przy której wręczamy prezent warto zadbać o najwyższą jakość i estetykę. Piękne opakowania kartonowe stworzone z myślą o obdarowanych będą niebanalnym wyjściem.  Pakując prezent urodzinowy możemy nadrukować datę urodzenia lub zdjęcie jubilata.

Opakowania z nadrukiem na prezenty ślubne lub dla gości weselnych

Powszechnym zwyczajem jest obdarowywanie gości weselnych drobnymi upominkami. Nawet kilka cukierków, nasiona roślin lub malutki słoiczek miodu wyglądają uroczo w małym kartonowym pudełeczku z nadrukowanymi słowami podziękowania. Opakowania z nadrukiem, który pokazuje datę ślubu, imiona nowożeńców, serdeczne słowa życzeń to nie tylko ładne opakowanie, ale też sympatyczna pamiątka z najważniejszego dnia w życiu.  

Opakowania z nadrukiem na jedzenie i napoje

W czasach pandemii większość czasu cała branża gastronomiczna pracowała wydając posiłki na wynos. Coraz więcej klientów wie, że opakowania ze styropianu są niezdrowe i szkodliwe dla środowiska. Nie da się ukryć, że zapakowane w nich jedzenie nie wygląda estetycznie i smaczne. Zupełnie inne wrażenie robi opakowania kartonowe. Jeżeli dodatkowo jest to opakowanie z nadrukiem nawiązującym do identyfikacji wizualnej naszej restauracji to na pewno zrobi bardzo pozytywne wrażenie na kliencie.  Opakowanie kartonowe świetnie nadają się do zapakowania domowych przetworów, nalewek, win lub suszonych kwiatów, którymi możemy kogoś obdarować. Nadruk na takim opakowaniu może informować o rodzaju przetworu, dacie jego przyrządzenia oraz właściwościach zdrowotnych jakie posiada.