Parasole z nadrukiem – połączenie reklamy z funkcjonalnościąPrzez
Michał Koprowiecki
29 Grudzień 19

Parasole z nadrukiem – połączenie reklamy z funkcjonalnością

parasole z nadrukiem - logo firmy

W ostatnich latach pogoda nas nie rozpieszcza. W dobie upalnego lata oraz deszczowej zimy warto pomyśleć o materiałach reklamowych, które z jednej strony doskonale zaprezentują logo naszej firmy, a z drugiej strony zostaną docenione przez obdarowanego klienta lub pracownika za ich funkcjonalność.

Wszystkie te kryteria spełniają parasole z nadrukiem. Dzięki dużej powierzchni możemy sobie pozwolić na zamieszczenie bardzo dużego logo lub hasła reklamowego. Parasole z nadrukiem (https://www.drukomat.pl/produkty/parasole) będą wyjątkowo pomocne w trakcie opadów deszczu lub śniegu jak i w trakcie upalnych dni, a osoby przemieszczające się z nimi będą idealną ruchomą reklamą.

Ogromny wybór kolorów zagwarantuje idealne dopasowanie parasola do potrzeb naszej firmy oraz do projektu logo lub innej grafiki. Duża ilość miejsca na nadruk daje pole do popisu naszej wyobraźni. Dzięki temu nasz parasol na pewno zostanie zauważony, a logo lub hasło reklamowe zapadnie w pamięć osoby obdarowanej takim upominkiem, ale również osób, które będą go obserwować z boku.

Firma Drukomat w swojej ofercie posiada dwa modele parasoli z nadrukiem do wyboru:

  •         Parasole automatyczne z drewnianą rączką – są wyjątkowo eleganckie i urokliwe. Posiadają dużą średnicę, dlatego doskonale będą prezentować logo oraz świetnie sprawdzą się podczas dużych opadów
  •         Parasole automatyczne dwuwarstwowe – dzięki dwóm warstwom doskonale chronią przed deszczem, wiatrem oraz słońcem. Wspaniale się prezentują i są wyjątkowo ergonomiczne

Poza klasycznym wykorzystaniem parasole z nadrukiem doskonale sprawdzą się również w trakcie targów lub festynów, na których będą prezentować wszystkie najważniejsze informacje o naszej firmie.

Przewaga parasoli nad innymi nośnikami reklamy polega na tym, że przydadzą nam się wszędzie. I w kraju i za granicą, w mieście i na wsi. Dzięki temu nasze logo będzie się świetnie prezentować nie tylko na jednym obszarze. Kolejnym atutem tego typu reklamy jest fakt, że parasole używamy przez bardzo długi czas. Długopis w końcu się wypisze, notes czy kalendarz również mają swoją określoną żywotność. Natomiast parasol może nam towarzyszyć przez wiele długich lat. Jest to dobra motywacja do jak najlepszego przygotowania projektu nadruku na parasol. Wymaga to czasu i przemyśleń, ale warto dla tak reklamy, która tak długo będzie eksponowana.

Cena parasola z logo jest relatywnie wysoka, ale musimy pamiętać, że inwestujemy nasze pieniądze w reklamę długoterminową, która na pewno zwróci się w postaci powracających lub nowych klientów.