Plexi – ogrom możliwości dla reklamyPrzez
Michał Koprowiecki
01 Grudzień 19

Plexi – ogrom możliwości dla reklamy

Płyta Plexi jest przezroczystym, sztucznym tworzywem i składa się z polimetakrylanu metylu. Dzięki swoim właściwościom ma bardzo szerokie zastosowanie. Używa się tego materiały między innymi w budownictwie do tworzenia zadaszeń, świetlików, elementów elewacji oraz w drzwiach. Płytę Plexi możemy spotkać również w produkcji okien do różnego rodzaju pojazdów.

 

Wykorzystywana jest ona w produkcji szafek wykorzystywanych w pomieszczeniach socjalnych dużych firm. Szafy z drzwiami wykonanymi z tego materiału nadają pomieszczeniom estetyczny i nowoczesny wygląd.

 

Plexi doskonale sprawdza się w produkcji elementów reklamowych lub w wyposażeniu biur i domów. Materiał ten jest wyjątkowo odporny na działania warunków atmosferycznych dlatego doskonale spełni swoja rolę podczas ekspozycji na zewnątrz.

 

Najczęściej używa się tego materiału do wyrobu podświetlanych tablic, szyldów reklamowych, kasetonów, twardych gadżetów dla klientów.

 

Reklama zewnętrzna nabiera coraz większej popularności. Coraz więcej firm korzysta z tego typu reklam w ciekawych kształtach i kolorach. Plexi jest materiałem idealnym do wykorzystania przy tego typu produktów.

 

Druk na folii prezentuje się wyjątkowo dobrze, dlatego świetnie sprawdzi się jako element dekoracji w hotelach, restauracjach lub w domu tworząc niepowtarzalny klimat danego miejsca.

 

Druk na Plexi oraz wywiercenie otworów są wyjątkowo łatwe i szybkie w realizacji, dzięki czemu firmy często wykorzystują ten materiał do tworzenia tablic z logo firmy, które witają klienta na wejściu do biura.

 

Druk na folii daje możliwość kreatywnego tworzenia również zabudowy do stoisk targowych lub wykończeń ekspozycji sklepowych.  Wielokolorowość oraz łatwość nadruku na folii daje pewność niepowtarzalności oraz pełnej personalizacji produktu.

 

Główne zalety Plexi to:

  • Odporność na warunki atmosferyczne
  • Sztywność
  • Dostępność w wielu kolorach
  • Możliwość ścinania do dowolnego kształtu

 

Plastyczność Plexi oraz doskonała prezentacja kolorów sprawiają, że jest to materiał idealny do tworzenia materiałów reklamowych. Dadzą szansę twórczego spełnienia się nawet najbardziej ambitnemu grafikowi.