Raklama na przystanku – jaki papier wybrać?Przez
Michał Koprowiecki
17 Grudzień 21

Raklama na przystanku – jaki papier wybrać?

Kampanie reklamowe przybierają bardzo różne formy. Jest bowiem wiele sposobów na pozyskanie klienta. Radio, internet, telewizja – jednak te dotrą jedynie do wybranej grupy społeczeństwa. Nie wszyscy bowiem oglądają telewizję, nie wszyscy słuchają radia i nie wszyscy siedząc przed komputerem, przeglądają strony internetowe. Jak więc dotrzeć do jak największej ilości odbiorców? Najpopularniejszym rodzajem reklamy jest druk, ponieważ daje on wiele możliwości. Plakaty, ulotki, wizytówki, personalizowane gadżety – na stronach drukarń internetowych napotkasz oferty, które mogą przyprawić o zawrót głowy. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja kampania była dobrze przemyślana.

Backlight – zawsze widoczna

Jedną z drukowanych form reklamy są plakaty. Wszechobecne w całym mieście i na każdym kroku, gdziekolwiek się nie ruszysz. Jeśli zdecydujesz, że Twoja kampania będzie się opierać na zewnętrznej promocji, warto wziąć pod uwagę reklamę backlight. Widujesz codziennie na przystankach komunikacji miejskiej, na budynkach, na szerokich alejkach, w centrach handlowych a nawet w kinie. Ich nazwa nie wzięła się z przypadku. Backlight – czyli podświetlone od tyłu – mają dodatkowy atut. Są widoczne całą dobę, zarówno w dzień jak i w nocy. Aby osiągnąć idealny efekt podświetlonego plakatu, nie można użyć byle jakiego papieru. Do tego typu nośników zostały stworzone specjalne podłoża.

Materiał backlight

Aby grafika plakatu backlight była wyraźna, należy użyć do niej specjalnego materiału backlight. Winylowy podkład nie blokuje a przepuszcza światło perfekcyjnie oddając na plakacie każdy szczegół a dzięki cyfrowemu drukowi w technologii solwentowej, kolory na długo pozostaną żywe i głębokie. Często, dla uzyskania jeszcze lepszego efektu, stosuje się druk dwustronny. Tak przygotowana reklama, umieszczona w podświetlonej wiacie przystankowej lub w gablocie na korytarzu galerii handlowej nie pozwoli przejść obok siebie obojętnie. Reklama backlight to świetny wybór na Twoją kampanię reklamową. Zamów reklamę widoczną dwadzieścia cztery godziny na dobę! Zainwestuj w backlight.