Rodzaje wizytówekPrzez
Michał Koprowiecki
12 Czerwiec 21

Rodzaje wizytówek

rodzaje wizytówek

Posiadanie wizytówek jest obecnie obowiązkowym wyposażeniem każdej przedsiębiorczej osoby. Wszystkie spotkania biznesowe kończą się przekazaniem wizytówek, co ma na celu ułatwienie kontaktu w przyszłości oraz pokazanie, że chcemy nawiązać współpracę. Wizytówki mogą w korzystny sposób zaprezentować naszą osobę, dlatego warto zadbać o ich profesjonalny i ciekawy wygląd. Na rynku do wyboru jest wiele rodzajów wizytówek.

Wizytówki – rodzaje

Wizytówki obecnie powstają na różnych podłożach, na których poza treścią można użyć wiele ozdobników i dodatkowych elementów. Oto niektóre rodzaje wizytówek, które możemy zamówić:

Wizytówki kaszerowane

Wizytówki kaszerowane to dowód, że nie zawsze konieczne jest użycie niestandardowych podłoży żeby wizytówka wyglądała efektownie. Wykonane są w technologii Multiloft i składają się z trzech warstw, które łączone są ze sobą bez klejenia na mokro. Środkowa warstwa zazwyczaj wykonana jest w kolorze, który możemy dobrać idealnie do kolorystyki kojarzącej się z naszą marką.

Wizytówki składane

Wizytówki składane posiadają wiele zalet. Główną jest to, że mogą pomieścić więcej treści w czytelny dla odbiorcy sposób. Ciekawie zaprojektowane wizytówki składane mogą przekazać naprawdę wiele informacji nie tylko o samej firmie, ale również o a samym produkcie.

Wizytówki na papierach ozdobnych

Kreatywne i efektowne papiery ozdobne mogą być kolorowe, metalizowane, perłowe, złote lub srebrne. Dodatkowo można je wykonać z użyciem nietypowej faktury. Tego typu wizytówki zdecydowanie zostaną zapamiętane na długi czas.

Rodzajów wizytówek jest wiele, dzięki czemu każdy może dobrać wzór, który odzwierciedla upodobania oraz kreatywne podejście do pracy. Wizytówki kaszerowane pokazują, że nawet z papieru można wykonać projekt wyjątkowo ciekawy, efektowny i trwały. Dla osób, które chcą umieścić więcej informacji najlepsze będą wizytówki składane. Natomiast osoby, którym przede wszystkim zależy na wyróżnieniu się, pokazaniu niestandardowych rozwiązań z pewnością do gustu przypadną wizytówki na papierze ozdobnym.

Zaprezentowane rodzaje wizytówek są doskonałym przykładem na to, że nie trzeba używać wyszukanego i drogiego podłoża, aby zrobić wrażenie na innych.