Teczki reklamowe dla biur podróżyPrzez
Michał Koprowiecki
24 Czerwiec 21

Teczki reklamowe dla biur podróży

Teczki reklamowe dla biur podróży są obowiązkowym wyposażeniem. Produkt ten jest bez wątpienia jednym z ważniejszych elementów wspomagających organizację pracy w biurze podróży, ale przede wszystkim buduje rozpoznawalność marki oraz wpływa na pozytywną opinię klientów. Teczki reklamowe są przede wszystkim wykorzystywane do przekazywania ofert oraz podpisanych umów. Sprawdzą się również idealnie do zapakowania wszystkich potrzebnych dokumentów podczas podróży.

Jak powinny wyglądać teczki reklamowe w biurze podróży

Teczki reklamowe w standardowym formacie A4 ułatwiają przechowywanie wszystkich dokumentów, zarówno tych większych jak i mniejszych. Teczki ofertowe dla biur podróży powinny posiadać przede wszystkim nadrukowane zdjęcie, które zachęci każdego z klientów do wykupienia wakacji. Nie ma lepszej reklamy niż przepiękne zdjęcie, które przeniesie nas w zupełnie inny świat. 

Teczka reklamowa – co powinniśmy na niej umieścić

  • Najważniejsza jest nazwa firmy oraz logo, dzięki którym klient będzie wiedział od kogo jest oferta. Dodatkowo przewożąc dokumenty w teczce stanie się ona doskonałym nośnikiem reklamy, który dotrze do szerokiego grona odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą
  • Piękne zdjęcie wakacyjnego miejsca warto dobrać do pory roku oraz aktualnych kierunków, które są popularne wśród turystów
  • Dane kontaktowe pozwolą na szybki kontakt z biurem podróży w celu zrobienia rezerwacji

Teczki ofertowe możemy wykonać w różnych wielkościach oraz możemy zdecydować się na różną gramaturę papieru. Warto jednak pamiętać, że poza funkcją ochronną dla dokumentów będą one wizytówką firmy. Dlatego poza świetnym projektem musimy zadbać o doskonałą realizacji. Większy rozmiar oraz wyższa twardość materiału sprawią, że nie tylko zapobiegną zgnieceniu dokumentów, ale również będą prezentowały się w sposób profesjonalny i efektowny. 

Jedną z najważniejszych zalet teczek reklamowych jest fakt, że można je wielokrotnie wykorzystywać. Klient biura podróży dostanie w teczce dokumenty związane z rezerwacją, ale będzie mógł tą samą teczkę wykorzystać do przewożenia paszportów, dokumentów dla hotelu lub wydruków potwierdzających rezerwację samochodu. Dodatkowo po powrocie z wakacji będą one idealnie sprawdzać się do przechowywania dokumentów w domu.