Wizytówki premium – postaw na elegancjęPrzez
Michał Koprowiecki
04 Maj 21

Wizytówki premium – postaw na elegancję

Wizytówki premium dają jeszcze większe możliwości pokazania siebie lub swojej firmy w dobrym świetle. Nowe rodzaje materiałów, uszlachetnień oraz dodatków doskonale wpływają na efekt końcowy, który zdecydowanie wpłynie na pozytywną ocenę oraz zwiększy zainteresowanie naszą osobą.

Dlaczego warto mieć wizytówki premium

  •         Są ekskluzywną formą klasycznych wizytówek
  •         Pomogą w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  •         Pomogą budować pozytywny wizerunek naszej firmy
  •         Sprawią, że zostaniemy dobrze zapamiętani

Wizytówki premium – rodzaje

Obecnie wizytówki można wykonywać na różnym materiale, nie tylko na papierze. Popularne są wizytówki premium wykonane na bawełnie, PCV, drewnie oraz na metalu. Możemy również dobrać ekskluzywne dodatki, dzięki którym efekt końcowy będzie ekskluzywny i zaskakujący.

Na jakie dodatki możemy się zdecydować

  •         Lakier UV
  •         Folia hot-stamping
  •         Ciekawe wycięcia
  •         Efektowne tłoczenie
  •         Metaliczna folia 

Wizytówki złocone oraz wizytówki srebrzone

Ta technika to polega na nakładaniu metalizowanej folii. Przy pomocy bardzo silnych wałków dociskowych metalizowana folia jest nakładana na całą powierzchnię, ale przytwierdza się tylko w tych miejscach na materiale gdzie jest to zaplanowane. Dzięki takiej możliwości możemy pokryć folią dowolne miejsce na wizytówce, zarówno na większej i mniejszej powierzchni, tworząc w ten sposób niepowtarzalny projekt.  

Dzięki pokryciu wypukłego miejsca na wizytówce możemy osiągnąć wyjątkowo ciekawy efekt „lanego” czy też „płynnego złota”. Metalizowana folia przylega tylko do wypukłego specjalnego materiału dając piękny efekt grubej wypukłej warstwy złota lub srebra.

Jak widać możliwości jest wiele. Obecnie nie musimy decydować się na projekt podobny do innych. Możemy stworzyć wizytówkę, która doskonale odzwierciedli to czym się zajmujemy, jaki mamy charakter oraz gust. Przekazując ciekawie przygotowaną wizytówkę możemy mieć pewność, że nie tylko wzbudzimy zainteresowanie, ale na pewno zapadniemy w pamięć odbiorcy na długi czas, co w biznesie ma kluczowe znaczenie.

Pamiętajmy, że odpowiednio zaprojektowana wizytówka ma ogromny wpływ na sukces naszego biznesu. Warto więc podchodzić do projektowania wizytówki bardzo starannie i wykorzystać najciekawsze możliwości, które jednocześnie współgrają z naszymi upodobaniami.