Zlecenia graficzne

Na skróty

W pracy grafika – freelancera najtrudniejsze jest zyskanie nowych, ciekawych i pełnych wyzwań zleceń. Dostęp do nich możesz zyskać, rejestrując się w bazie grafików colour.me i zakładając portfolio!

Jesteś grafikiem, szukasz ciekawych zleceń, ale nie masz czasu lub ochoty na pracę na etacie? Jeśli tak, to może warto łapać zlecenia graficzne przez internet? To nic nie kosztuje, nie musisz nawet wychodzić z domu – a praca sama może Cię znaleźć.

Zlecenia graficzne przez internet

Coraz więcej projektantów, zamiast pracy na etacie, wybiera samodzielne szukanie zleceń. Nic dziwnego, gdyż pozwala to nie tylko zaoszczędzić czas, ale także pracować we własnym rytmie i przestrzeni. Wielu klientów poszukuje projektantów w popularnych bazach grafików. Jeśli szukasz wygodnego kącika w sieci – jest pewne miejsce, które może ci się spodobać. Chodzi o platformę, która łączy klientów i grafików w sieci. Nie opłaca się tam nie być.

Daj się znaleźć – czyli zlecenia graficzne online

Jeśli szukasz zleceń graficznych przez internet, warto sprawdzić Colour.me. To platforma oferująca zarówno projekty, inspiracje, jak i wydruki online. To także inkubator talentów i miejsce przyjazne grafikom. W Colour.me możesz się rozsiąść, dodać swoje prace i opisać zakres umiejętności. Co zyskujesz? Darmową promocję, archiwum zleceń, wygodne narzędzie do komunikacji oraz 1GB na Twoje portfolio. Platforma udostępnia intuicyjny, wygodny komunikator, ułatwiający pracę nad projektem. To, na jakich zasadach zechcecie rozliczyć współpracę – zależy wyłącznie od was.

Jak dołączyć do bazy projektantów i zrobić portfolio?

Aby znaleźć się w bazie grafików, wystarczy założyć konto, uzupełnić informacje o swoich umiejętnościach i doświadczeniu. Potem dodaj portfolio i określ zakres wykonywanych prac (najlepiej wraz z ceną). Portfolio możesz regularnie aktualizować, opisywać i grupować. Co teraz? Teraz możesz spokojnie czekać. Jeśli jakiś klient będzie potrzebował właśnie ciebie – dostaniesz wiadomość i sam zdecydujesz, czy podejmiesz współpracę.

Co zyskujesz, dołączając do platformy?

  • Wygodę – bez wychodzenia z domu możesz łapać zlecenia graficzne i nawiązywać owocną współpracę (na swoich zasadach). W kapciach, szlafroku, w dzień i w nocy – po Twojemu.
  • Elastyczność pracy – sposób rozliczenia i cenę ustalasz z klientem indywidualnie.
  • Wygodne narzędzia – platforma to nie tylko miejsce na pochwalenie się swoim portfolio, ale też archiwum zleceń i wygodny komunikator (ułatwia ustalanie zasad oraz wprowadzanie ew. poprawek).
  • Swój kącik i miejsce na portfolio – dostajesz miejsce na swoje prace, a także szansę na darmową promocję i dotarcie do klientów.
  • Możesz poznać swoją konkurencję, a także stale poszerzać swoje umiejętności i portfolio.