BlogPrzez
Michał Koprowiecki

Najpopularniejsze formaty kalendarzy na 2020 rok

Druk kalendarzy 2020

Jeśli nie lubisz działać na ostatnią chwilę – podpowiadamy, że obecnie jest najlepszy czas, by wydrukować kalendarze. To właśnie teraz możesz złapać najlepsze ceny i terminy. Z tej okazji na ruszt weźmiemy dziś temat najpopularniejszych formatów kalendarzy na 2020 rok. (więcej…)

Czytaj dalej


Przez
Michał Koprowiecki


Przez
Michał Koprowiecki

Kreatywne reklamy – garść inspiracji

kreatywne kampanie

Z kreatywnością jest jak z mięśniami – gdy jest nieużywana, potrafi zanikać. Nie pozwolimy Ci jednak na większy spadek formy, przytaczając reklamy, które mogą otworzyć i odświeżyć Twoje myślenie. Zobacz, oceń i otwórz się na świeżą falę weny. (więcej…)

Czytaj dalej


Przez
Michał Koprowiecki

Czy alkohol to dobry upominek w biznesie?

Opakowania na wino

W relacjach biznesowych często pojawia się pytanie – czy i jaki prezent wypada wręczyć kontrahentom. Nie zawsze dobrze znamy te osoby, dlatego warto wybrać uniwersalny prezent – czy alkohol będzie dobrym wyborem? (więcej…)

Czytaj dalej


Przez
Michał Koprowiecki

Jak tanio promować firmę?

darmowa promocja firmy

Czy skuteczna promocja firmy musi być droga? A czy trafienie w środek tarczy wymaga kupienia kilkuset lotek? W promowaniu firmy liczy się celność podejmowanych działań, a nie liczba (i koszt) prób. Mądrze, nie znaczy drogo, tylko skutecznie. Jak więc mądrze promować firmę? (więcej…)

Czytaj dalej


Przez
Michał Koprowiecki

To się nosi – czyli ubranie w reklamie

czapka z nadrukiem

Nosisz się z zamiarem przelania swoich projektów reklamowych na odzież? Świetnie, bo tekstylia to jeden z najskuteczniejszych nośników reklamowych. Dobrze zaprojektowane koszulki, czapki lub plecaki rozejdą się jak ciepłe bułeczki. Efekt? Odbiorcy zyskają praktyczny element garderoby, a Ty mobilny nośnik reklamowy. Typowe win-win. (więcej…)

Czytaj dalej


Przez
Michał Koprowiecki

Potykacze reklamowe – co warto o nich wiedzieć?

Potykacz reklamowy

Potykacze mogą pełnić zarówno funkcję reklamową, jak i informacyjną lub wizerunkową. To od nas zależy, jak wykorzystamy ich potencjał – a ten bez wątpienia jest ogromny. Jakie są najpopularniejsze rodzaje i zastosowania potykaczy? (więcej…)

Czytaj dalej


Przez
Michał Koprowiecki

Jak skutecznie zaprezentować ofertę?

prezentacja firmy wizerunek

Dobra prezentacja oferty to sztuka – i to sztuka, w której to Ty jesteś reżyserem, scenografem i aktorem. Co zrobić, aby mistrzowsko zaprezentować się podczas spotkania z klientem i jak przygotować materiały, które umocnią wizerunek firmy? (więcej…)

Czytaj dalej


Przez
Michał Koprowiecki


Przez
Michał Koprowiecki

4 zalety tekturowych standów reklamowych

standy reklamowe

Standy reklamowe od kilku lat są jednym z najpopularniejszych nośników, wybieranych na targi lub czasowe promocje. Jakie są rodzaje standów reklamowych i dlaczego prawdopodobnie i Ty je polubisz? (więcej…)

Czytaj dalej
1 2 3 6