Jak zaskoczyć klienta? Personalizowane opakowania na winoPrzez
Michał Koprowiecki
16 Czerwiec 21

Jak zaskoczyć klienta? Personalizowane opakowania na wino

Upominki dla klientów w opakowaniach z nadrukiem – czy dawać i z jakiej okazji?

Okazji, przy których możemy obdarować swoich klientów upominkami, znajdziemy sporo. Kiedy nasza firma obchodzi jubileusz działalności lub kiedy nasz klient ma urodziny. Ciekawy, oryginalny prezent dla klienta to na pewno świetny sposób na podtrzymanie relacji z nim.  Dla wielu konsumentów ta relacja i poczucie indywidualnego traktowania, oprócz jakości produktów i usług, jest głównym powodem dla którego wracają do konkretnych producentów. Niezależnie od tego jakim prezentem chcemy obdarować klienta, pamiętajmy o ogromnej roli pierwszego wrażenia. Podczas wręczania upominku robi je opakowanie. Osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo kiedy na samym początku zauważy, że prezent jest przygotowanych specjalnie dla niej lub dla niego. Taki efekt uzyskamy używając opakowania z nadrukiem np. z imieniem klienta, miejscem i datą oraz zabawnym cytatem, życzeniami lub krótkim tekstem okolicznościowym.

Wino w opakowaniu z nadrukiem – oryginalność i elegancja

Bardzo eleganckim i wykwintnym prezentem jest dobrej jakości wino. Bez problemu dostaniemy torebki prezentowe o wymiarach odpowiednich do spakowania butelki wina, ale warto wybrać coś bardziej oryginalnego, a jednocześnie eleganckiego – personalizowane opakowania na wino.

Dobrym pomysłem jest sprezentowanie, zamiast jednej butelki, dwóch lub trzech. Przykładowo czerwonego i białego z tej samej winnicy lub dwóch butelek wina z tego samego szczepu, ale pochodzących z różnych roczników. Personalizowane opakowania na wino pozwolą w estetyczny sposób spakować większą liczbę butelek. Dodatkowym atutem takiego opakowania na wino jest to, że chroni butelki przed stukaniem o siebie i zwiększa ich bezpieczeństwo podczas transportu. W opakowania z nadrukiem można, oprócz wina, spakować wiele różnych upominków, ale personalizacja zawsze pomoże nam zrobić jeszcze lepsze wrażenie na mile zaskoczonym kliencie.

Opakowania na wino i na potrzebne akcesoria

Wręczając w prezencie butelkę dobrego wina można pomyśleć o dołożeniu do niej jakiego przydatnego dodatku. Może to być korkociąg lub trybuszon albo wielorazowy korek do wina. Wszystko razem włożone do opakowania z nadrukiem staje się kompletnym, wyjątkowym zestawem prezentowym, który możemy wręczyć klientowi na różne okazje.