Wykorzystanie obrazów canvas w promocji firmyPrzez
Michał Koprowiecki
25 Wrzesień 19

Wykorzystanie obrazów canvas w promocji firmy

obrazy canvas

Czym są płótna canvas i jak można wykorzystać ich potencjał w promocji biznesu. Poznaj ich najważniejsze cechy i możliwe zastosowanie.

Czym są obrazy na płótnie canvas?

To coś, co łączy elegancję klasycznych obrazów na płótnie z precyzją i jakością nowoczesnych wydruków. Płótno canvas (https://www.drukomat.pl/plotno) powstaje z naturalnych włókien, splecionych tak, aby oddały klasyczną fakturę płótna. Mają ponadczasowy wygląd, który można połączyć z najnowszymi osiągnięciami poligraficznymi. W efekcie można wydrukować na nich dowolny obraz – w każdym kolorze i w fotograficznej jakości druku. To kompromis między klasyką a innowacją, dający duże możliwości reklamowe.

obrazy canvas, obrazy na płótnie canvas

Obrazy canvas – co na nich wydrukować?

Zamawiając płótna canvas, możesz wybrać optymalny rozmiar lub wybrać kompozycję złożoną z kilku formatów płótna. Tego typu obrazy wykonuje każda większa drukarnia online. Wystarczy, że wyślesz tam odpowiednio przygotowany plik, a gotowe wydruki już za kilka dni będą gotowe do firmowego wernisażu. Na obrazach możesz wydrukować, co tylko podpowie Ci wyobraźnia.

  • Logo i claim formowy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz na płótnie odwzorować dokładne kolory firmowe, tak aby były spójne z brand bookiem i dopasowane do marki. Tego typu obrazy możesz umieścić w biurze, siedzibie firmy lub też wykorzystać na targach branżowych. Taki sposób przedstawienia marki z pewnością doda jej elegancji i wyróżni ją na tle konkurencji.
  • Możesz wydrukować wizerunek szafa i pracowników i wykorzystać je jako personalizowaną dekorację biura, siedziby firmy lub prowadzonej kafejki lub hotelu. Takie dzieła nie tylko dodadzą przytulności wnętrz, ale pokażą także „ludzką twarz” i ocieplą jej wizerunek. Warto zorganizować specjalną sesję zdjęciową zespołu, tak aby zdjęcia były naprawdę stylowe.
  • Zobrazowanie historii firmy. Jeśli prowadzisz firmę z długimi tradycjami – warto się tym pochwalić. Możesz wykorzystać stare fotografie i nadać im nowe życie. Pokaż przodków, pierwszych założycieli i drogę od pomysłu przez manufakturę do dużej fabryki. Pochwal się swoją historią – i to na szlachetnym, tle. Do obrazów dodaj elegancką ramę – i zyskasz dekorację, jakiej inni mogą Ci tylko pozazdrościć.
  • Zdjęcia gości specjalnych klientów i wydarzeń. Jeśli Twoi goście wyrażą na to zgodę, zaproś ich do współtworzenia klimatu Twojej firmy. Warto uwiecznić zarówno celebrytów, jak i po prostu wiernych klientów. Uhonoruj ich specjalnym obrazem, który będzie ozdobą Twojej siedziby. Jeśli organizujesz wyjątkowe spotkania, wspierasz ważne inicjatywy i angażujesz się w lokalne akcje – uwieczniaj to na zdjęciach, a potem przelej na płótno. Takie obrazy dodają uroku i pokazują osobowość i duszę danej firmy.

obrazy na płótnie canvas

Gdzie wykorzystać obrazy canvas?

Oczywiście, po oprawieniu ich w dopasowane ramy – warto je powiesić na ścianie. Jeśli chcesz stworzyć przytulny, swojski klimat, wydrukuj wiele obrazów o różnych rozmiarach – i rozmieść ciasno na ścianie. Jeśli możesz pozwolić sobie na styl eklektyczny, wykorzystaj różnorodne ramki – także te robione ręcznie i z oldschoolowe. Połącz duże obrazy z małymi scenkami z życia – stwórz ścianę pełną historii danej firmy i chwal się nią!

Większe canvasy możesz oprzeć o ścianę i meble, a także umieścić na biurkach i stolikach. Bardzo stylowo wyglądają także płótna oparte na sztalugach – te sprawdzą się zarówno przy dekoracji biura, kafejki, jak i jako element reklamowy na targach, konferencjach i na rozmaitych eventach.